Misyon ve Vizyon

Bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. iştiraki olan kuruluşumuz, güven, tarafsızlık ve gizlilik esasına dayanan denetim, muayene ve belgelendirme hizmetleri vermektedir. Kuruluşumuz etik değerlerden taviz vermeden, öncelikle müşteri memnuniyetini benimseyen bir hizmet anlayışına sahiptir. Faaliyetlerinde firmalara katma değer sağlayan bir belgelendirme süreci uygulamaktadır.

Misyon ve Vizyon Eco Label Eco Mark

Kuruluşumuz, konusunda eğitimli, yetkin, uzman ve iletişim yönü kuvvetli kalifiye yöneticilere, denetçilere ve uzmanlara sahiptir. Faaliyetlerinde tarafsız ve bağımsız şekilde oluşturulan ve yönetilen politika ve çalışma süreçlerine uymaktadır. Bu bakımdan her türlü ticari, mali ve benzer baskılardan uzak çalışmaktadır.

Kuruluşumuz olası risklerden korunmak amacı ile mesleki sorumluluk sigortaları yaptırmıştır ve kendisine ve müşterilere zarar verecek risklerden kaçınmaktadır. Kuruluşumuz, akredite olduğu kuruluşların ilke ve prensipleri dahilinde ve akreditasyon kuralları çerçevesinde firmalara hizmet vermektedir ve mümkün olan her türlü bilgiyi firmalara aktararak onlara sürekli destek olmaktadır.

Akreditasyon kuruluşları dışında dünyanın önde gelen belgelendirme ve standart kuruluşları ile sürekli temas halindedir ve gerekli durumlarda işbirliği yapmaktadır. Kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı hizmet sunmayı ilke edinen kuruluşumuz, bu amacını gerçekleştirmek adına müşteri memnuniyeti seviyesini en üst seviyede tutmak için, en sen teknolojik gelişmeleri, yöntemleri ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Kuruluşumuz, denetim ve belgelendirme hizmetlerini verirken, hizmet sunulan işletmeleri birer iş ortağı gibi görmekte, sadece denetim ve belgelendirme çalışmaları ile yetinmemekte, tarafsızlık ilkesinden ödün vermeden firmaların yanında olmaktadır. Bu doğrultuda yönetici ve denetçilerimiz, yapıcı yaklaşımlarla çözüm üretmekten yanadır.

Kuruluşumuz, ekolojik ürünler ile ilgili olarak çok sayıda ölçüm, test, analiz, değerlendirme ve belgelendirme hizmetleri vermektedir. Bu çerçevede işletmeler daha kaliteli, etkin ve yüksek performanslı üretim yapmakta ve insan sağlığının korunması ve gelecek nesillere daha yaşanılır bir çevre bırakılması konusunda sorumluluklarını yerine getirmiş olmaktadır.