Geri Dönüştürülmüş Zemin Kaplaması

İşletmeler tarafından geliştirilen kompozit yapı çözümleri, bugün yenilikçi, dayanıklı ve çevre dostu ürünler ile iç ve dış mekan alanları için birinci sınıf çözümler sunmaktadır. Bu çerçevede geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak panolar, korkuluklar, kaplamalar, giydirmeler, çitler ve pergolaların yanı sıra uygun aksesuarlar ve sistem çözümleri tasarlanmaktadır. Bu yenilikçi ürünler, geleneksel malzemelerde olduğu gibi stabilite, dayanıklılık ve renk haslığı konusunda beklentileri karşılamakta ve her türlü hava koşulları için uygun üretilmektedir.

Geri Dönüştürülmüş Zemin Kaplaması

Sektörde geliştirilen kompozit bina çözümleri yelpazesi, yenilikçi, dayanıklı ve çevre dostu özellikleri ile öne çıkmaktadır. Haddelenmiş bambu plastik kompozit zemin kaplamaları bunun en güzel örneklerinden biridir. Bu ürünler bir yandan sıkıcı bir veranda alanını rüya gibi bir terasa dönüştürürken, diğer yandan çevre dostu özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bambu plastik kompozit malzemeler zemini, UV ışınlarından, biyolojik bozulmadan ve hava koşullarından korumaktadır.

Kompozit malzemeler, diğer geleneksel ahşap ve plastik malzemelerden daha iyi performans gösteren, gelişmiş ve kullanıcı dostu bir malzeme türüdür. İçeriğinde yüzde 60 oranında odun lifi, yüzde 30 oranında HDPE (petrolden elde edilen ve yüksek yoğunluklu polietilen malzeme) ve yüzde 10 oranında katkı maddeleri ve pigmentler bulunmaktadır. Bu zemin kaplaması, doğal ahşap gibi görünür ve hissettirir. Ama asıl önemlisi çevre dostu olması ve geleneksel ahşap ile karşılaştırıldığı zaman minimum bakım gerektirmesidir.

Kuruluşumuz, ekolojik ürünler kapsamında geri dönüştürülmüş zemin kaplaması test hizmetleri de vermektedir. Bu testler ile işletmeler daha kaliteli, etkin ve yüksek performanslı üretim yapmakta ve insan sağlığının korunması ve gelecek nesillere daha yaşanılır bir çevre bırakılması konusunda sorumluluklarını yerine getirmiş olmaktadır.

Geri dönüştürülmüş zemin kaplaması testleri yanı sıra kuruluşumuz, başka ekolojik ürün ölçüm, test, analiz, değerlendirme ve belgelendirme hizmetleri de vermektedir.